Otoczony niezwykłą magią i wielokulturowością Podlasia, a także zainspirowany lokalnym klimatem postanowiłem, że  właśnie w tym miejscu chcę pracować jako fotograf. 
Fotografia to przede wszystkim pasja, która w bardzo szybki sposób stała się głównym zawodem. Jedną z najważniejszych części mojej profesji jest fotografia ślubna. To dziedzina w której zawsze staram się opowiedzieć Waszą historię za pomocą kreatywnych, romantycznych i ponadczasowych obrazów.
Często też ze swoimi pomysłami uciekam w plener, by ustrzelić niezwykłe zdjęcia portretowe lub artystyczne. Podczas wykonywanych sesji zdjęciowych staram się uchwycić jak najwięcej prawdziwych i naturalnych emocji. Z dużą domieszką kreatywności zawsze chcę oddać ten wyjątkowy klimat. Wszystko po to, by złapać te niespodziewane, ulotne chwile. A mój artystyczny nieład - do którego możesz w każdej chwili sięgnąć - tylko potwierdza, że wciąż poszukuję tego niepowtarzalnego kadru.
Niezwykle ważna jest dla mnie rozmowa oraz wypracowanie wspólnego pomysłu i koncepcji. Może to zaowocować zdjęciami, które wyróżniają się z tłumu.
Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami. Poznajmy się i ustrzelmy coś wspólnie.
Do zobaczenia.
Marcin Ciuchniecki
Photo: Marta Dorosińska
Back to Top